10pcs Optických Mechanických Spájať FTTH Rýchly Konektor Adaptéra pre FTTH (Fiber Studenej Pripojenie

10pcs Optických Mechanických Spájať FTTH Rýchly Konektor Adaptéra pre FTTH (Fiber Studenej Pripojenie

€ 4.19

Posledné

K dispozícii na požiadanie

Je vhodný pre pripojenie domov motýľ kábel.Pomocou V groove zadok spoločné vyspelé technológie, ktoré sa vzťahujú na multimode optické vlákna spojenie;.Zadarmo offixture dizajn, prevádzka času menej ako minútu.Pre optický zarábanie optické vlákno a optické vlákno na tupo pigtail, toto je urobiť spoločné. (zarábanie optického vlákna pigtail pigtail vlákniny core týka head butt vlákniny a pigtail namiesto bývalej povedal), pre pripojenie studenej vec nazýva optické vlákna studenej sub.Použitie a vlastnosti : optické vlákna studenej sub používa dva pigtail keď dokovacej, jeho hlavné časti vo vnútri je presné V groove zadok spoločné, použitie studenej syna na dosiahnutie dvoch pigtail pigtail vlákniny aftertwo dial.On je v prevádzke viac jednoduchý a rýchly ako zváracie zariadenie, zvárací čas.Balík obsahuje : 10 x Optický Mechanické Spájať connector About Služby : Ak máte akékoľvek otázky o produkte , prosím, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek, budeme poskytovať naše najlepšie služby pre vás a to v našich silách vyriešiť problém ste sa stretli.

También compran con este producto

Aexit 2 Ks Optických Výrobkov D203S Pyroelectric Infračervené Radiálne Senzor Ľudského Tela Optický Detektor Vysielačov Posledné
Aexit 2 Ks Optických Výrobkov D203S Pyroelectric Infračervené Radiálne Senzor Ľudského Tela Optický Detektor Vysielačov

Krajina Výroby : ČÍNA; Materiál : Kov; Čistá Hmotnosť : 2g; Obsah balenia : 2 ks x Pyroelectric Infračervený Senzor; Model : D203 S.Hlavná Farba : Strieborný Tón; je Telo Veľkos

€ 10.11
Jonard Nástroje FC-500 Presnosť Optického Sekáčik pre 250µm a 900µm optického Kábla s 16 Polohy Čepele Posledné
Jonard Nástroje FC-500 Presnosť Optického Sekáčik pre 250µm a 900µm optického Kábla s 16 Polohy Čepele

PRESNÉ ŠTIEPENÍM : Poskytuje štiepiť s rezacím uhol menší ako 0,5° pre optimálne vlákien príprava na fusion spojov.VSTAVANÝ VLÁKNINY DRŽITEĽ : vlákno sekáčik môže drža

€ 83.98
uxcell SC Optický Adaptér Loopback, SC Jednom Režime 9/125 Tester Adaptér - Zelená Posledné
uxcell SC Optický Adaptér Loopback, SC Jednom Režime 9/125 Tester Adaptér - Zelená

[PARAMETER] : SC vhodné pre jednoduchý Režim 9 / 125; Vkladanie Strata Hodnoty : ≤0.30 d B; Loopback Strata Hodnoty : ≥ 65d B [KAROLÍNA] : Účastnícke Konektor s Clipon je Typ, vl

€ 4.02
Jediný Režim SC Samec na LC Žena Hybrid Optických Vlákien Adaptér Konektor Pre Optický Power Meter Posledné
Jediný Režim SC Samec na LC Žena Hybrid Optických Vlákien Adaptér Konektor Pre Optický Power Meter

Nízke straty vkladanie.Insertion Loss : ≤0.3 d B.Adaptér Typ : SC Samec na LC Žena.Dajú sa použiť až 1000krát.Ľahký vtip malým objemom, jednoduché použitie.Používa sa preva

€ 3.29
uxcell Optických Power Meter s Svetelný Zdroj SC, FC ST Konektor Optické Testovacie Zariadenie pre CCTV Komunikačných Posledné
uxcell Optických Power Meter s Svetelný Zdroj SC, FC ST Konektor Optické Testovacie Zariadenie pre CCTV Komunikačných

Rýchle a Presné.Žiadne čakanie na predohrev, stačí zapojiť a hrať + / 5%neistoty, 70 až +3 d Bm meranie relatívnej moci výpočet, kalibračnej funkcie.Odolné.Citlivý chip a pev

€ 13.65
Prettyia Optický Vizuálne Poruchy Locator Náhradné Diely: 2 ks Keramické Jadro Rúrky + 2 ks Kovové Kovanie Hlavu Konektory Posledné
Prettyia Optický Vizuálne Poruchy Locator Náhradné Diely: 2 ks Keramické Jadro Rúrky + 2 ks Kovové Kovanie Hlavu Konektory

4 Ks / Set Optický Vizuálne Poruchy Locator Náhradné Diely, Príslušenstvo.Skvelé pre nahradenie vaše staré rozbité cermic trubice a kovové montáž konektora.Vysoká kvalita a úp

€ 2.45
RIDGID 21898 SeekTech ST-305 Line Vysielač, Riadok Tracer a Podzemných Line Vyhľadávač,Žltá,Malé Posledné
RIDGID 21898 SeekTech ST-305 Line Vysielač, Riadok Tracer a Podzemných Line Vyhľadávač,Žltá,Malé

Ľahký a kompaktný vysielač, ktorý prináša až o 5 wattov energie (3 power output settings) pre linky umiestnenie, podzemné káblové poloha, a ďalšie.Prenos 2 frekvenciách súčas

€ 298.55
FLYPROFiber FC na LC Adaptér 2Pack pre VFL, Hybrid FC Samec na LC Žena Optický Konektor, v Jednom Režime 9/125um Optický Posledné
FLYPROFiber FC na LC Adaptér 2Pack pre VFL, Hybrid FC Samec na LC Žena Optický Konektor, v Jednom Režime 9/125um Optický

????LCFC Hybrid Optický Adaptér je špeciálne navrhnutý tak, aby zahŕňali Small Form Factor LC do FC nakonfigurovaný prostredia,ako Vizuálne Poruchy Locator(VFL), moc metrov, OTDRs,

€ 4.20